1,050 بازدید

در پی جلسه شرکت شهرک سازان الماس با سرمایه گذاران پایانه بزرگ اصفهان ، این شرکت جلساتی را نیز با شرکت های واقع در منطقه امیرکبیر و شاهین شهر جهت ارائه گزارش پیشرفت کار و بحث و بررسی پیرامون چگونگی ادامه ی پروژه در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۱۴، ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه برگزار نمود.

بنا بر اظهارات آقای اسماعیل زاده، مدیرعامل شرکت الماس در بررسی های صورت گرفته در رابطه با معظل آلودگی محیط زیستی اصفهان و همچنین ترافیک شهری و راه کارهای پیش رو جهت رفع این معظلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تأکید مؤکد بازرسی قوه قضائیه انتقال پایانه امیرکبیر که در محدوده ی شهری قرار گرفته، به محدوده ی خارج از شهر را  به عنوان سهم بخش حمل و نقل در این رابطه اعلام نموده اند. در همین راستا مذاکرات و پیگیری هایی در طول ۶ سال با ارگان های مسئول صورت گرفته که نهایتاً منجر به واگذاری ۱۰۰ هکتار زمین مناسب به در مجاورت کنار گذر غرب اصفهان گردید، مجوزات لازم از منابع طبیعی و محیط زیست اخذ گردیده، و مراحل مقدماتی انتخاب مشاور جهت تهیه طرح و انجام نقشه برداری و گمانه زنی های زمین  آغازگردیده است. اکنون ادامه ی کار و پیشرفت بیشتر در این زمینه مستلزم همکاری ، همفکری و تعامل بیشتر عناصر درگیر در این بخش از جمله شرکت های حمل و نقل به عنوان سرمایه گذاران اصلی می باشد که می بایست در رابطه با همکاری جهت تأمین اعتبار مورد نیاز اقدام جدی و به موقع نمایند.

به اعتقاد آقای باقری مدیر کانون حمل و نقل استان اصفهان و رییس هیئت مدیره الماس، پایانه امیرکبیر با توجه به نقشی که در میزان ترافیک شهری و آلودگی های محیط زیستی از محل تردد وسائط نقلیه سنگین و تعمیرگاهها  دارد محکوم به بسته شدن است و قبل از اینکه سازمان بازرسی قوه قضائیه و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام به تعطیلی پایانه نمایند، همکاران محترم می بایست به طور جدی در سرمایه گذاری پروژه همکاری مؤثر و مستمر داشته باشند. انجمن  صنفی اصفهان با در نظر گرفتن جمیع این احوالات از حدود ۶ سال پیش پیگیری هائی را انجام داده و پس از اخذ زمین و مجوزات لازم از سال ۸۹ اعلام آمادگی جذب سرمایه نمودند. تعدادی شرکتها اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری کردند و مبالغی نیز به حساب پروژه واریز گردید و روند کاربا همان سرمایه پیش رفته. ایشان اعلام داشتند با توجه به اینکه سرمایه گذاری در این گونه طرح ها علاوه  بر تقویت روحیه همدلی و همکاری مجموعه،  منافع و ارزش افزوده ای به همراه خواهد داشت که هم شخص و شرکت حمل و نقلی از آن بهره خواهند برد و هم کل مجموعه حمل و نقل به عنوان بستر فعالیت اعضاء. سرمایه گذاران محترم تا سالیان سال علاوه بر مالکیت غرف شرکتها از مزایا و ارزش افزوده دیگر فضاهای مشاغل مرتبط منتفع خواهند شد.

در جلسات مذکور برخی از مدیران عامل شرکت ها سوالاتی را مطرح نمودند و مدیر عامل شرکت الماس و هیئت مدیره به فراخور پاسخگوی این سئوالات بودند و پیشنهاداتی نیز از جانب مدیران و اعضای هیئت مدیره ارائه گردید و مورد بحث قرار گرفت.

درباره jalili

ارسال دیدگاه