2,773 بازدید

رؤسای محترم انجمن های صنفی حمل و نقل کالای شهرستان های اصفهان، اردستان، خمینی شهر، دولت آباد، درچه، زرین شهر، شاهین شهر، شرق اصفهان، شهرضا، فراورده های نفتی، فلاورجان، کاشان، گلپایگان، مبارکه، نجف آباد

با سلام
همانگونه که مستحضر میباشید کانون حمل و نقل کالای استان در راستای رسالت خود که دفاع از حقوق و منافع کارفرمایان شرکت ها و مؤسسات حمل و نقل کالای زیرمجموعه خود میباشد، مدتی ست به منظور ارائه مشاوره مالیاتی به شرکتها و مؤسسات جهت انجام بهینه امور مالیاتی و دارائی شان از کارشناس محترم مالیاتی خبره دعوت به همکاری در این زمینه نموده است. همچنین در همین راستا کانون در نظر دارد روز دوشنبه مورخ ۲۷/۶/۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۱ کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی و اصول حسابداری در محل کانون واقع در خیابان شریعتی با حضور کارشناس محترم مالیاتی جناب دکتر شریف زاده برگزار نماید. لذا از مدیران عامل و مدیران مالی محترم شرکت ها و مؤسسات حمل و نقل کالا دعوت به عمل می آید جهت افزایش اطلاعات و دانش مالیاتی خود و پیشگیری از معضلات مالیاتی در آینده در کارگاه مربوطه شرکت نمایند.

شایان ذکر است به علت محدودیت فضا پذیرش محدود میباشد، لذا متقاضیان محترم تا آخر وقت اداری روز شنبه ۲۵/۶/۹۶ فرصت خواهند داشت جهت ثبت نام دوره اقدام نمایند.
تلفن ثبت نام دوره: ۳۶۲۷۲۷۵۲ و ۳۶۲۸۰۶۹۵

عبدالرسول باقری
رئیس کانون حمل و نقل کالای استان اصفهان

درباره admin

ارسال دیدگاه